Ágoston Sándor Alapítvány > Beszámolók > 2006 > Felvidék (2006. IX.) <előző | következő>
Beszámoló az őszi felvidéki útról
(2006. szeptember 6-9.)

A felvidéki Berzétére már a korábbi években is több utat szerveztünk. Idén nyár végén a gyülekezet parókiafelújításba fogott, amit még a szeptember végi lelkészbeiktatás előtt szerettek volna befejezni. A felújítás végeztével nagy szükség volt munkás kezekre, amelyek részt vesznek a rend és tisztaság megteremtésében. Mi ebben nyújtottunk segítséget.

A helyi egyházközség a közelmúltban visszaigényelt egy korábban az egyház tulajdonában lévő ingatlant. A telek és az épület értékes, de erősen elhanyagolt állapotban van, a hasznosításhoz nem kis időre, pénzre és munkára van szükség. A lelkipásztor tervei között szerepel egy ifjúsági ház vagy missziói központ kialakítása. Alapítványunk a jövőben e tervek megvalósításához is próbál támogatást nyújtani.

készült: 2006. IX. 9. 11:29:11
készült: 2006. IX. 9. 11:47:10